Reklama

STILL Used Equipment

Manufacturer approved quality at a low price

+ Sensibly designed equipment

+ Profitable leasing

+ Warranty

+ Immediately available

Wide range of products

Skladištní technika


Vývoj logistické sféry a multifunkčních skladových budov přispívá k využívání nových přístupů při navrhování skladového vybavení. Průběžné se zlepšují významné charakteristiky, jako všestrannost, ekologická nezávadnost nebo možnosti řízení. Skladištní technika má za úkol provádět velký počet operací spojených s nakládáním, vykládáním, přepravou a tříděním zboží. K těmto účelům se používají vidlicové vysokozdvižné vozíky, teleskopické manipulátory, různé zakladače, paletové vozíky a další typy skladových zařízení.

Nejběžnějším typem skladištní techniky jsou vysokozdvižné vozíky. Vidlicové vysokozdvižné vozíky jsou vybavené speciálními vidlicemi na palety. Modely těchto vysokozdvižných vozíků jsou poháněné dieselovými, benzinovými nebo elektrickými motory. Ve srovnání s benzinovými a dieselovými modely mají elektrické vidlicové vysokozdvižné vozíky nižší výkon motoru, ale používají se obvykle v interiérech, protože nevypouštějí výfukové plyny. Výhodou vysokozdvižných vozíků s teleskopickým výložníkem je možnost zvedání nákladů do výšky až 20 m.

Truck1 poskytuje výhodné podmínky pro prodej nebo nákup vidlicových vysokozdvižných vozíků a veškerého další skladištní techniky. Pravidelně aktualizujeme seznam dodavatelů, což pomáhá rozšiřovat naši nabídkovou databázi. Najdete zde široký výběr nových a použitých zařízení pro manipulaci s materiálem, především strojů od lídrů trhu, jako jsou Linde, Hyster, Caterpillar, Jungheinrich, Toyota, Still a další.