Komunální/ speciální technika


Komunální vozidla patří do kategorie speciálních strojů, které používají komunální služby pro údržbu a opravy městské infrastruktury. Různé druhy komunálních vozidel umožňují snížit množství manuální práce a optimalizují tak pracovní proces.

Komunální vozidla jsou klasifikovaná podle vykonávaných funkcí: svoz odpadu, úklid ulic, zpracování tekutého a pevného odpadu, čištění kanalizace.

Hlavní typy komunálních vozidel:

  • vozidla na odvoz odpadků;
  • zametače;
  • vysávací vozidla;
  • odtahovky;
  • komunální traktory.

Další skupina speciálních dopravních jednotek zahrnuje vozidla záchranných služeb, např. hasičské vozy a sanitky.

Všechny uvedené typy strojů můžete snadno najít v katalogu Truck1. Ten obsahuje nabídky k prodeji od nejlepších evropských dodavatelů, kteří se specializují na použitá komunální vozidla, a dává přednost takovým oblíbeným značkám, jako jsou DAF, Mercedes-Benz, Volvo nebo MAN.

By clicking any link or object on this website, you unconditionally agree and authorize us to process your personal data, including the use of cookies and other tracking technologies. It is implemented to enhance and personalize your experience on this website, other our websites and websites of third-party advertisers cooperating with us. Our partnering companies may also store cookies on your device or use similar technologies to collect and process the personal information. Learn more about how we treat your private information.