Campery


Druh
Viz také:

Campery umožňují svým majitelům podnikat automobilové výlety na různé vzdálenosti a bydlet přitom přímo ve vozidle. Proto se také jako alternativní označení těchto dopravních jednotek běžně používá výraz mobilní dům.

Pokud jde o konstrukci, je základem camperu podvozek minibusu nebo dodávky. Na podvozku je namontovaná obytná jednotka se všemi funkčními prvky potřebnými pro komfortní bydlení. Úroveň komfortu závisí na třídě camperu. Obytná jednotka obvykle zahrnuje několik lůžek, kuchyňku a WC. Dále může být camper vybavený vysouvací markýzou a může mít úložný prostor na jízdní kola.

Podobné podmínky k bydlení jsou k dispozici také v obytných přívěsech (karavanech). Tyto karavany poskytují velkou volnost cestování. Když přijedete na místo dovolené, můžete přívěs odpojit a používat automobil na výlety.

Zveme vás na výlet do našeho katalogu camperů Truck1. Shromáždili jsme tisíce použitých camperů na prodej od tak populárních výrobců, jako jsou Dethleffs, Fiat (či Fendt a Hooby v kategorii karavanů), takže si můžete vybrat nejvhodnější vozidlo. Objevte nový svět svobody, vyrazte na cesty s campery z našeho katalogu!